Göçmen's Ranch

MANEJ BİNİŞLERİ


AÇIK MANEJ ÇALIŞMASIAçık Manej Çalışması: Etkili yağmur yağmayan zamanlarda, Temel Binicilik Çalışması, Engel Atlama Çalışması, At Terbiyesi Çalışması.

KAPALI MANEJ ÇALIŞMASIKapalı (çadır) Manej Çalışması: Yağmurdan korunaklı manejde Temel Binicilik Çalışması, Engel Atlama Çalışması, At Terbiyesi Çalışması.
 

Yedekte Gezinti

3 yaş ve üzeri biniciler, seyislerin yedekte yürüttükleri uygun bineklerin sırtında çiftlik arazimiz içerisinde 30dk kadar süren biniş ile ata/midilliye alışacaklardır. Tek veya gruplar halinde göletimize gidip geleceklerdir. Koruyucu “tog” tarafımızdan verilecektir.Acemi binicilere uygundur.

Çiftlik Binişleri

Çiftlik arazimizde at ile dolaşarak keyif yaşayın. 300 dönümlük çiftliğimizde düz ova ve engebeli arazi alanları bulunmaktadır. Eşsiz doğası ve huzur dolu ortamı ile binicilere kusursuz bir sürüş olanağı sağlamaktadır. Acemi binicilere uygundur.


Orman Binişleri

Çiftlik arazimizden Belgrat Ormanı'na doğrudan giriş vardır. Orman yolları ve sınırlı süreli asfalt yollar geçilerek 1, 2 ve 4 saatlik turlar yapılmaktadır. Süratli ve dörtnal ile geçilen parkurda dere aşılmakta ve küçük doğal engeller atlanmaktadır.Tecrübeli binicilere uygundur.

Plaj Binişleri

Gümüşdere sahilinde (plaj mevsiminin dışında) ata binilerek. Deniz kenarında, denizin içinde ve plaj kumlarında Kilyos'tan Kısırkaya'ya kadar sürat ve istikametlerde binişler yapılmaktadır.Usta binicilere uygun.

Göçmen's Ranch

PANSİYON HİZMETLERİMİZ


At Pansiyon Bakımı


Sınırlı sayıda at hem ahırlarımızdaki bakımdan hem de geniş padoklarımızdan yararlanacak ve tesisimizin çalışma şartlarına ve açılış kapanış saatlerimize uymayı kabul eden at sahiplerine olanak sağlayacaktır.


Pansiyon At Çalıştırması


At sahibinin talepleri doğrultusunda pansiyon ata arazi, engel atlama ve at terbiyesi çalıştırması yapılır. Acemi atlar eğitilir ve sahiplerinin atlarından maksimum seviyede keyif almasına gayret edilir.

Göçmen's Ranch

DİĞER AKTİVİTELERİMİZ+ At Pansiyonu
+ Doğa yürüyüşlerimiz
+ Arazi Binişi & Arazi gezintisi
+ Şirketlere yönelik Promosyon ve Event organizasyonları
+ Doğum günü organizasyonları (özel mekan kiralama)
+ Okul yemekleri.